Teknoloji Transferi Uygulama Ve Araştırma Merkezi TÜBİTAK BİDEB Akademisyenlere Yönelik Burs ve Destek Programları hakkında bilgilendirme toplantısını düzenlendi.

TÜBİTAK BİDEB Akademisyenlere Yönelik Burs ve Destek Programları  hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını Rektörümüz Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU yaparak sözü Teknoloji Transferi Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Semiha ÖZTUNA'ya bıraktı.Merkez Müdürü Merkezin faaliyetleri ile ilgili bilgiler vererek “Rektörlük bünyesinde yapılandırılan Merkezin görev ve faaliyet alanları; Üniversite ile sanayi arasında iş birliğini geliştirmek, destek programlarından yararlanmaya yönelik hizmetler vermek, proje geliştirme/yönetim hizmetleri için sanayi ile üniversite arasında kontratlı Ar-Ge projelerin yapılmasını sağlamak, fikri ve sınai mülkiyet haklarının yönetilmesi konusunda akademisyenlere yol göstermek, şirketleşme ve girişimcilik alanlarında öğrenci ve akademisyenlere yönelik faaliyetler yürütmektir.” dedi.
TUBİTAK ( BİDEB ) Bilimsel Programlar Uzmanı Melih GÜNEŞ  Akademisyenlere  yönelik Burs ve Destek Programları hakkında bilgilendirmeler gerçekleştirdi.

Toplantıya katılım sağlayamayan akademisyenler aşağıdaki bağlantıdan Teknoloji Transferi Uygulama Ve Araştırma Merkezi TÜBİTAK BİDEB Akademisyenlere Yönelik Burs ve Destek Programları  hakkında bilgilendirme toplantısını izleyebilirler.

Toplantısı Erişim Linki
 
 
Ek Resimler
Bu içerik 25.12.2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 865 kez okundu.